Happel - żywa tradycja w czasach produkcji przemysłowej.

Aby stworzyć prawdziwy pasek do zegarka Happel z najlepszej surowej skóry, konieczne jest wykonanie wiele indywidualnych etapów przetwarzania zgodnie z nowymi wymogami jakościowymi.

Obrabiane elementy przechodzą ponad 140 etapów roboczych z zamiłowaniem i dbałością o szczegóły, wytwarzane są przy użyciu tradycyjnego procesu pełnego owijania. 

Dbałość o szczegóły znajduje również odzwierciedlenie w doborze materiałów: stosowane są wyłącznie naturalne kleje na bazie kauczuku, substancje antyalergiczne oraz materiały nieskazitelne pod względem ochrony gatunkowej.

Paski Happel odznaczają się nie tylko pięknym wyglądem, ale również delikatnym i stabilnym wykonaniem oraz są bardzo wygodne w noszeniu. Są elastyczne i dobrze przylegają do ręki  - nawet po długim noszeniu paski nie mają prawie żadnych śladów użytkowania.

Wszystkie paski są ręcznie wytwarzane zgodnie z zasadami tradycyjnego rzemiosła. Delikatne procesy gwarantują powstanie naturalnych, przyjaznych dla środowiska wyrobów skórzanych, z których każdy to prawdziwy majstersztyk.

Made in Germany

 

 

 

 

 

Happel

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl